SMM-менеджер: все про професію від навичок до зарплати

Форекс-трейдинг: торговля на Forex, брокерские услуги, открытие счета Банк ВТБ
17 February 2022
Как Зайти В Кабинет Onelife, Сентябрь 2020
23 March 2022

SMM-менеджер: все про професію від навичок до зарплати

Звісно, розмір зарплати залежить від кваліфікації та навичок спеціаліста, а також регіону, де він працює. Саме ці люди заробляють від 2000 $ на місяць. За https://wizardsdev.com/ такими фахівцями ведеться постійне “полювання”. Компанії переманюють SMM-ників такого рівня одна в одної, тому що реальних експертів на ринку дуже мало.

скільки заробляє менеджер

Можуть існувати й інші складові зп, але це окремі випадки, що залежать від конкретного підприємства і конкретного керівництва. При використанні матеріалів сайту обов’язковою умовою є наявність гіперпосилання в межах першого абзацу на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням бренду видання AIN.UA. Матеріали з позначками «Новини компаній», «Анонси», «Акції», «Блоги» та PR публікуються на правах реклами. Якщо не виходить, різницю покриваємо цією уніфікованою соціальною допомогою, – пояснила Жолнович. Згодом усі суми підсумовуватимуть разом, а далі дивитимуться чи виходить базовий дохід на кожного. Кожен третій українець заробляє в Польщі 26 – 35 тисяч гривень.

Ключові зони відповідальності контент-менеджера

Та, як правило, компанії, в яких працює до 50 осіб, не наймають таких спеціалістів. Але роботи для ейчарів насправді дуже багато. Зарплата менеджера з персоналу залежить від кількості обов’язків, рівня відповідальності, розмірів компанії тощо. При цьому будь-який управлінець згодом цілком може переміститися в даному рейтингу, посівши місце топ-менеджера. Високі вимоги пояснюються потребою вирішення ключових завдань діяльності підприємства або організації.

  • Які виклики довелося подолати під час організації концерту?
  • Це фахівець, який працює з аналітикою, бюджетом та рекламними інструментами ключових соцмереж та месенджерів.
  • Вони можуть працювати у агентствах, які спеціалізуються на піарі бізнесу, продукції, брендів чи медійних осіб.
  • Найдовша частина, в якій можуть задіятися інші фахівці.

Фахівці в сфері менеджменту потрібні повсюдно. Але багато хто не знає, в чому полягає цей вид діяльності, і які його особливості. За даними опитування Work.ua серед зареєстрованих шукачів з досвідом роботи категорійним менеджером. SMM-менеджер — зовсім не той, хто ставить хештеги і емодзі під селфі.

Де вчитися на менеджера

SMM-спеціалісткою я працюю вже майже два роки. Мене захоплювали соцмережі, було цікаво дізнатися їхню специфіку, до того ж я завжди любила писати. Після університету я працювала журналісткою та ведучою на радіо.

У багатьох компаніях SMM-ник своїми руками пише тексти для постів, робить фотографії та обробляє їх, монтує відео тощо. Але з модернізацією стратегії просування та збільшенням обсягу роботи завдань стає набагато більше. Категорійний менеджер може працювати в певній компанії-виробнику товарів або в магазині, який ці товари продає. Під відповідальність цього фахівця підпадає процес доставки продукції від виробника до покупця. Від результатів роботи категорійного менеджера залежить подальший попит на товар, його успіх на ринку.

скільки заробляє менеджер

Звичайно, професія насправді набагато глибша. Звідси відразу робимо висновок, що фахівець займається не лише Instagram. А маркетинг – це, звичайно, далеко не про постинг та контент. Комплексна стратегія просування бренду в соцмережах та її впровадження – ключове завдання SMM-фахівця.

Функції менеджера

Я завжди орієнтувалася на те, що моя наступна зарплата повинна як мінімум дорівнювати попередній, а бажано — бути вищою. Я отримувала до $1000 на рівні джуна, до $3000 — на мідл-позиціях і понад $5000 — на сеньйор-рівні. Щоб не занижувати свою зарплату, раджу стежити за ринком.

скільки заробляє менеджер

Коли я шукала роботу у травні цього року, то провела дослідження й визначила для себе максимальну зарплату на нашому ринку. Зараз тільки у ледачого бренду немає профілю в соціальних мережах. Тому можна співпрацювати з різними компаніями — як з малим, так і з великим бізнесом. Також SMM-фахівців шукають експерти і блогери, які хочуть розвивати особисті бренди. Я починаю свій робочий день з перевірки комунікації в профілях брендів. Треба переконатися, що ніч і ранок пройшли у всіх спокійно.

Чому майже кожна компанія має своє розуміння професії контент-менеджер

У підпорядкуванні топ-менеджерів перебуває велика кількість співробітників, що потребує спеціальних знань і навичок у сфері управління. Практично всі керівники технічних, фінансових і юридичних вакансія Sales Development Representative віддалено департаментів — це колишні програмісти, економісти й юристи відповідно. Спочатку вони не займалися управлінням, але згодом їх підвищили і зобов’язали вирішувати нові завдання.

Частина цих коштів йде організаторам, частина – на підтримку армії. Можна збирати більші зали, але для цього треба багато грошей на рекламу, пояснює стендапер. У сучасних компаніях перегляд зарплати відбувається мінімум раз на рік, іноді частіше. Якщо ви розвиваєтесь як фахівець, а ваша зарплата при цьому не змінюється — це тривожний дзвіночок. В одній з компаній, де я працювала, було простіше звільнитися та знайти іншу роботу, ніж дочекатися підвищення. Тому цінуйте себе, особливо коли маєте багато знань і прокачані навички.

В середньому «Менеджер з персоналу» в Україні заробляє грн. Топ-менеджери є найбільш високооплачуваною категорією серед усіх управлінців. Більшість роботодавців воліють не вказувати запропонований рівень заробітної плати у своїх вакансіях, віддаючи перевагу обговоренню цих питань з кандидатами особисто.

Це фахівець, який працює з аналітикою, бюджетом та рекламними інструментами ключових соцмереж та месенджерів. На Work.ua «Менеджер з продажу» є одним з найпопулярніших запитів, в тому числі, серед роботодавців. Частіше за все зарплата формується зі ставки та процентів від вартості проданих товарів чи послуг.

Leave a Reply

Your email address will not be published.