HEFI 2018 Fuarı Başarılı Oldu

HEFİ Strateji Belgesi Lansman Toplantısı
1 March 2018
Hefi Fuarı, Sektörün geleceği için umut verdi
6 August 2018

HEFI 2018 Fuarı Başarılı Oldu

20-23 Haziran 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi nde yapılan HEFI Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı 40 ı BEYSAD üyesi olmak üzere toplamda 73 tedarikçi, 12 ana sanayi firması katılımcı olmak üzere; 4 gün boyunca 20 yi aşkın ülkeden, 300 ün üzerinde yabancı ziyaretçi olmak üzere toplamda 4000 e yakın ziyaretçi ile tamamlandı.
ATİS Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin Aygül fuara ilişkin şu açıklamayı paylaştı;  Beyaz eşya ve yan sanayinde önemli bir aktör olan Türkiye nin böyle bir fuara gereksinimi olduğu sektörün çatı örgütlerinin de bu eksikliği giderme konusunda destek olması HEFI nin hayata geçmesine neden oldu. Bu yıl 21 ülkeden ve yurt içinden sektör temsilcilerinden oluşan yaklaşık 4000 kişinin ziyaret ettiği HEFI de 90 a yakın katılımcı yer almıştır.
Yaklaşık iki ay önce seçim tarihinin açıklanması ve fuar tarihine denk gelmesi, fuarın ilk defa düzenlenmesini planladığımız gibi yaşama geçirilmesinde engel teşkil etmiştir.
Katılımcılarımızdan aldığımız olumlu değerlendirmeler ve eleştiriler dikkate alınarak önümüzdeki yıllarda HEFI yi en etkin şekilde gerçekleştirmek ve uluslararası takvimlere taşımayı hedefliyoruz.
Bu fuarın tekrar yapılabilir hale gelmesini sağlayan başta BEYSAD olmak üzere katılımcı, ziyaretçi ve tüm destekleyenlere teşekkürü borç biliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.